TeeuwenGroep B.V.
Sprekers & Inspiratiebureau
Anjerstraat 2b
5102 ZA Dongen
T (0031) 162 455610
E info@teeuwengroep.nl
Reserveer nu uw door Jos Burgers gesigneerde exemplaar!
Wilt u een gesigneerd exemplaar ontvangen van het nieuwste boek van Jos Burgers? Op 28 februari 2012 verschijnt 'Gek op Gaten', maar u kunt nu alvast intekenen voor deze mooie actie.
Reserveer snel uw exemplaar en ontdek wat klanten écht willen. Deze actie loopt t/m 24 februari 2012.
Vaak wordt gedacht dat klanten op zoek zijn naar producten en diensten. Maar wie zich beter verdiept in wat klanten écht willen, ontdekt dat ze vooral behoefte hebben aan oplossingen. Oplossingen waar ze plezier aan beleven of die hun 'pijn' wegnemen. Om dit wezenlijke verschil te illustreren, gebruikt Jos Burgers in zijn nieuwste boek de treffende metafoor van boren en gaten. De boren staan hierbij voor de producten en diensten die u levert, de gaten voor de behoeften van uw klanten.
In 'Gek op gaten' beschrijft Jos Burgers op een luchtige en humoristische manier wat klanten écht willen. Aan de hand van heldere en aansprekende praktijkvoorbeelden laat hij zien hoe belangrijk het is om u in uw klant te verplaatsen en klantgericht te zijn. En dat dit vraagt om medewerkers die flexibel, proactief en betrouwbaar zijn. Medewerkers die oprecht geïnteresseerd zijn in hun klanten, hen met plezier helpen en met hen meedenken. Want klantgerichte medewerkers zijn als geen ander in staat om een brug te slaan tussen boren en gaten!
- Een luchtige en humoristische kijk op wat klanten écht willen
- Direct toepasbare adviezen voor wie nóg klantgerichter wil worden
- Inclusief vragen die je een spiegel voorhouden en die tot nadenken stemmen