TeeuwenGroep B.V.
Sprekers & Inspiratiebureau

Anjerstraat 2b
5102 ZA Dongen

T (0031) 162 455610
E info@teeuwengroep.nl

"Indien je lang genoeg achter de kudde aanloopt kom je vanzelf in de stront terecht."
Math Teeuwen
"Een echte meester herken je niet aan het aantal slaven dat hij bezit, maar aan het aantal meesters dat hij zelf opgeleid heeft."
Plato
"Niets heeft een grotere psychologische invloed op kinderen dan de ongerealiseerde levens van hun ouders."
Carl Jung
Marc Lammers

Marc Lammers

Hoe wordt coaching binnen uw organisatie ingezet?

Spreker, Dagvoorzitter, Sportspreker

Marc Lammers is niet alleen een fervent sportman, hij is ook een unieke innovator. Van zijn hand zijn hockeyvernieuwingen zoals het lammeren, de Sinterklaas-stick en de videobril.

Van 2001 tot 2008 was hij bondscoach van het Nederlands dameshockeyelftal. Ondanks menige crisis won hij het Europees Kampioenschap (2003), de Champions Trophy (2004), het Europees Kampioenschap (2005), het Wereldkampioenschap (2006), de Champions Trophy (2007) en uiteindelijk de Olympische Spelen (2008).

Momenteel is hij o.a. adviseur bij de Heren hockey hoofdklasser Bloemendaal. Inmiddels heeft ook de voetbalwereld hem ontdekt. Bij grote clubs als Chelsea en Manchester United heeft hij zijn visie uitgedragen. De legendarische Manchester United manager Alex Ferguson maakt dankbaar gebruik van zijn advies. Omgekeerd heeft ook Marc Lammers veel geleerd van sire Alex, zoals het continu verfrissen van je elftal door afscheid te nemen van spelers die net over de top zijn.

In 2011 werd hij commissaris bij betaald voetbalclub FC Den Bosch met als plan ook daar vernieuwingen aan te brengen.

 

Wilt u Marc Lammers in actie zien? Bekijk dan zeker dit filmpje:

Thema’s
  • Hoe wordt coaching binnen uw organisatie ingezet?
  • Coachen doe je samen
  • Ever change a winning team
  • Het winnende team
  • Yes een crisis
Sport & nostalgie in beeld
Onderwerpen
Boeken